Filmy na DVD

TERRENCE HILL

Kód zboží: plastový box

western akční komedie

  • Cena:98,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Podivné dědictvína DVD

TERENCE HILL
PODIVNÉ DĚDICTVÍ

Tomův otec má na smrtelné posteli jediné přání: aby se jeho syn vydal na Západ a konečně se z padavky změnil v muže. Umírající muž má tři staré přátele - Holy Joea, Bulla a Opičáka Smithe - kteří už se o něj postarají, jen tam musí dojet. A protože Tom je poslušný syn, vydá se na cestu. V kufru má kompletní výbavu na hon na lišku, neboť předpokládá, že tohle je ošacení, jakému kultivovaní Zápaďané dávají přednost.
Když ovšem Tom dorazí do cíle, čeká na něj drsné probuzení. Ačkoliv je statečný jako lev, ocitl se prostě na naprosto nevhodném místě - vždyť do města vjel dokonce na kole! Otcovým přátelům dojde, že se do práce musejí pustit co nejrychleji, protože udělat z Toma chlapa - to bude neuvěřitelná fuška.
Tom se mezitím zamiluje do místní krásky Candidy, jejich romance má ovšem jeden háček. Do Candidy je zamilován i drsný honák dobytka Bob, a proti tomu - jak ukázalo pár setkání - Tom nemá šanci. V péči Bulla, Holy Joea a Opičáka Smithe se ovšem Tom naučí používat jak pěsti, tak revolver, a když je znovu konfrontován s Bobem, úplně protivníka zdecimuje.
Tom získá ruku krásné Candidy... ztratí ovšem přátele. Ti tři se totiž bojí, že Tom město na jejich vkus příliš zcivilizuje, a vydávají se hledat nové teritorium.
 

Režie scénář: Enzo Barboni
Hrají: Terence Hill, Gregory Walcott, Yanti Somer, Dominic Barto, Harry Carey Jr., Sal Borgese, John Bartha, Salvatore Baccaro, Riccardo Pizzuti, Emilio Messina, Mike Monty, Enzo Fiermonte, Pietro Torrisi, Roberto Messina, Omero Capanna, Claudio Ruffini, Fortunato Arena, Furio Meniconi, Margherita Horowitz, Luciano Bonanni, Luigi Casellato, Giancarlo Bastianoni, Jean Louis, Osiride Pevarello, Franco Ukmar, Paolo Figlia, Rocco Lerro, Luigi Antonio Guerra, Gennarino Pappagalli, Renzo Pevarello, Gaetano Scala, Bruno Ariè, Angelo Boscariol, Spartaco Conversi, Marcello Meconizzi, Sergio Testori

Zvuk DD 2.0: česky, anglicky
Titulky: české
Obraz: 16:9
Délka: 120 minut

Levné letecké záběry z drona

Náhodně vybráno

VYPRAHLÁ PRÉRIE film

Cena: 49,00 Kč

1 2 3 kolekce 12 DÍLŮ

Cena: 147,00 Kč

NA ÚZEMÍ ŽEN DVD HIT+

Cena: 28,00 Kč
Svatební Rolls Royce

Prodáváme i na Slovensko

Ceny.Odpadneš.sk

Naposledy přidáno

LIMONADOVY JOE DVD

Cena: 98,00 Kč

Cena: 48,00 Kč

Cena: 59,00 Kč
Jsme také na FACEBOOKU

Nejprodávanější
Foto koutek na prode

Pronajímáme a prodáváme foto koutky. Více na www.fotokrabice.eu a na www.printeddesign.eu